MOBILNA WIGILIA DLA SAMOTNYCH

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi mamy ogromny zaszczyt organizować tegoroczną Wigilię Mobilną dla Samotnych. W Święta Bożego Narodzenia nikt nie powinien być sam i każdy powinien czuć się częścią większej, łódzkiej społeczności. Zadbamy o to, aby do osób, które z różnych powodów ten wyjątkowy czas spędzają samotnie, dotarła paczka wigilijnych dań i upominków.

DLA KOGO?

Jeśli jesteś osobą w potrzebie, samotną i mieszkającą w Łodzi to zachęcamy do kontaktu z nami i zgłoszenia się po wigilijną paczkę od Fundacji Jemy w Łodzi i Miasta Łodzi.

jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do akcji Mobilna Wigilia należy skontaktować się z nami za pośrednictwem bezpłatnej infolinii. Infolinia czynna jest codziennie w godzinach 10:00 – 16:00 do wyczerpania puli paczek.

numer infolinii: 800 887 844

paczki

W przygotowanych przez naszą fundację paczkach znajdą się tradycyjne potrawy wigilijne – karp, barszcz z uszkami, śledzie, kapusta z grzybami i coś słodkiego. Dołączymy też do niej drobne upominki od naszych partnerów, sponsorów i przyjaciół. Paczka dostarczona będzie 24 grudnia w godzinach 8:00 – 15:00 pod wskazany w zgłoszeniu adres.

Zadanie Mobilna Wigilia jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.